Morellato A01U0518339017CR18 White alligator Watch Strap 18mm
  • Material: alligator leather
  • Lug width: 18 mm
  • Clasp: Buckle clasp
  • Color: White
Morellato watch strap 18 mm, White
The 18 mm wide watch strap can be easily attached to all watch models with 18 mm lug width and standard lug width; attach. With a minimum length of 145 mm and a maximum length of 185 mm, this leather strap is just as suitable for women's watches as for men's watches and is an accessory worth seeing on your wrist.
Specifications:
Name