Morellato A01X2269480090CR14 Gray Watch Strap 14mm
  • Material: calf leather
  • Lug width: 14 mm
  • Clasp: Buckle clasp
  • Color: Grey
Morellato watch strap 14 mm, Grey
The 14 mm wide watch strap can be easily attached to all watch models with 14 mm lug width and standard lug width; attach. With a minimum length of 125 mm and a maximum length of 165 mm, this leather strap is just as suitable for women's watches as for men's watches and is an accessory worth seeing on your wrist.
Specifications:
Name